DOWNHILL

Erciyes'te Downhill Parkuru...

Türkiye'nin ilk ve tek downhill parkurunun bulunduğu Erciyes’te yokuş aşağı sürülen bir bisiklet sporudur. Özel olarak tasarlanan ve son derece gelişmiş teknoloji ile donatılan bu bisikletler engebeli ve engelli yollara göre tasarlanmaktadır. Bu spor yokuştan inerken teknik akrobatik hareketlerin birleşmesiyle ortaya çıkan bir disiplindir. Bu disiplinde yer almak sanıldığı kadar kolay olmamakla beraber aşırı dikkat, güç ve maksimum seviyede teknik gerektirir. Erciyes’te oluşturulan Downhill parkuru ile Türkiye’de ilk ve tek yarışlar düzenlenmektedir.

Erciyes Bike Park’ta bulunan bisiklet parkurlarını kullanacak olan profesyonel ve amatör bisikletçiler 28 Ekim 2018 tarihine kadar her Pazar günleri Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kütüphanesi önünden saat 10:00’da hareket edecek olan otobüs ile Erciyes’e gelip, saat 15:00’te ise Erciyes’ten hareket edecek otobüsle şehir merkezine dönebilecek.

Erciyes Kayak Merkezi

Адрес

Erciyes Mah. Erciyes Blv.
Tekir Yaylası No:11 Melikgazi
Kayseri, Türkiye

Контактная Информация

Адрес электронной почты: bilgi@kayserierciyes.com.tr
Справочная : +90 352 342 3917
Администрация : +90 352 222 8966

ПОДПИСЫВАЙТЕСЬ НА НАС© Copyright 2018 Kayseri Erciyes Turizm İnşaat Spor Etkinlikleri San.Tic. A.Ş. - All Rights Reserved