ARTIK ÇEKİLMEZ OLDUN 6’NCI KEZ ERCİYES’TE DÜZENLENDİ

Kayseri Erciyes A.Ş. tarafından geleneksel hale getirilen ve katılımcılara eğlenceli vakit yaşatan 'Artık Çekilmez Oldun' çiftler arası kızak yarışması altıncı kez Erciyes'te gerçekleştirildi.

Kış sezonu boyunca bir birinden farklı aktivitelere ev sahipliği yapan Erciyes Kayak Merkezi misafirlerine keyifli bir hafta sonu yaşatmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu Sucukla Patla etkinliği ile Türkiye'nin ilk ve tek sucuk ekmek yeme yarışmasına imza atan Erciyes şimdi de çiftleri pistlere çıkardı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Erciyes A.Ş tarafından düzenlenen ve Mix Yaşam Merkezi, Radisson Blue Hotel, Çemen's ve The Kayseri Loft Hotel tarafından desteklenen yarışmada çiftler önce kızakla birbirlerini çekti, daha sonra hiç ara vermeden, yukarıdan aşağı doğru birlikte kızakla kayarak bitiş noktasına varmak için mücadele etti.

Keyifli ve renkli anların bir arada yaşandığı "Artık Çekilmez Oldun" eşler arası kızak yarışmasında parkuru en hızlı tamamlayan Hüseyin ve Asena Özhüsrevoğlu çifti birinci, İsmail ve Emine Ünal çifti ikinci, Necati ve Azime Yılmaz çifti ise üçüncü oldu. Yarışmada dereceye girenlere çiftlere ödüllerini Kayseri Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Cahid Cıngı ve The Kayseri Loft Hotel Yatırımcısı Tuncay Albayrak takdim etti.

Etkinlik hakkında bir açıklama yapan Kayseri Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Cahid Cıngı, "Erciyes'te sezon boyunca çok renkli sosyal ve sportif aktiviteler düzenleyerek konuklarımızın keyifli vakit geçirebilmeleri için çaba gösteriyoruz. "Artık Çekilmez Oldun" isimli gelenekselleşen kızak yarışması da bunlardan bir tanesi. Kayakçı misafirlerimizin dışında Erciyesimize gelen diğer ziyaretçilerimize yönelik farklı etkinlikler yapmaya gayret gösteriyoruz. 'Artık çekilmez oldun' yarışmasının da bu yıl 6'ncısı düzenledik. Bundan sonra da bu tip etkinlikleri Erciyes'te yapmaya devam edeceğiz" dedi.

Erciyes Kayak Merkezi

Adres

Erciyes Mah. Erciyes Blv.
Tekir Yaylası No:11 Melikgazi
Kayseri, Türkiye

İletişim

E-Posta: bilgi@kayserierciyes.com.tr
Danışma: +90 352 342 3917
İdari: +90 352 222 8966

BİZİ TAKİP EDİN

Gelişmelerden haberdar olun.

KAYSERİ ERCİYES A.Ş. , KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KURULUŞUDUR.


© Copyright 2018 Kayseri Erciyes Turizm İnşaat Spor Etkinlikleri San.Tic. A.Ş. - All Rights Reserved