Evli Çiftler, Erciyes’te “Artık Çekilmez Oldun” diyerek yarıştılar.

Erciyes Kayak Merkezi birbirinden renkli yarışma ve etkinliklerle kayak sezonuna devam ediyor. Bu yıl ilk kez düzenlenen ‘Artık çekilmez oldun’ Eşler Arası Kızak Yarışması’nda erkekler, eşlerini kızakla yukarı çekip birlikte bitiş çizgisine ulaşmak için kıyasıya mücadele etti. Hırs ve eğlencenin bir arada olduğu etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.

Kış sezonu boyunca farklı aktivitelere ev sahipliği yapan Erciyes Kayak Merkezi, misafirlerine eğlenceli, keyifli hafta sonları yaşatmaya devam ediyor. Artık Çekilmez Oldun sloganıyla bu yıl ilk kez düzenlenen Eşler Arası Kızak Yarışması 18 çiftin katılımı ile gerçekleşti.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Erciyes A.Ş tarafından Mix Yaşam Merkezi, Kemal Kocak ve Kilo Market’in destekleri ile gerçekleşen yarışmada çiftler 3 grup halinde yarıştı. Erkekler, eşini kızakla yokuştan çektikten sonra hiç ara vermeden, yukarıdan aşağı doğru eşiyle birlikte kızakla kayarak bitiş çizgisine ulaşmak için çaba sarf etti. Hırs ve eğlencenin bir arada olduğu etkinlikte kimi erkekler eşlerini kızakla çekmede zorlanırken, kimisi de yarışı yarıda bıraktı.

Renkli görüntülerin ortaya çıktığı Eşler Arası Kızak Yarışması’nda Emel - Mustafa Deniz çifti birinci, Nazlı - Mustafa Düşkün çifti ikinci, Tuğba - İbrahim Yüce çifti ise üçüncülüğü elde etti. Dereceye giren çiftlere para ödülünün yanında Kemal Koçak Restoran, Mix Yaşam Merkezi ve Kilo Marketten hediyeler verildi.

Etkinlik ile ilgili bir açıklama yapan Kayseri Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Cahid Cıngı, “ Erciyes’te sezon boyunca sportif ve sosyal aktiviteler gerçekleştirerek dağımıza gelen misafirlerin keyifli vakit geçirebilmeleri için gayret ediyoruz. Artık Çekilmez Oldun Sloganı ile ilk kez düzenlemiş olduğumuz Eşler Arası Kızak Yarışması’da bunlardan bir tanesi. Bunu artık geleneksel hale getireceğiz. Türkiye’nin farklı illerinden gelen çiftlerin katılımı ile eğlenceli bir etkinliği daha tamamlamış olduk. Mart ayının sonuna gelmiş olmamıza rağmen Erciyes’te kayak sezonumuza devam ediyoruz. Önümüzdeki günlerde Erciyes’te farklı etkinlikler düzenlemeyi sürdüreceğiz ”dedi.

Erciyes Kayak Merkezi

Adres

Erciyes Mah. Erciyes Blv.
Tekir Yaylası No:11 Melikgazi
Kayseri, Türkiye

İletişim

E-Posta: bilgi@kayserierciyes.com.tr
Danışma: +90 352 342 3917
İdari: +90 352 222 8966

BİZİ TAKİP EDİN

Gelişmelerden haberdar olun.© Copyright 2018 Kayseri Erciyes Turizm İnşaat Spor Etkinlikleri San.Tic. A.Ş. - All Rights Reserved