ERCİYES’TE SUCUK EKMEK YEME YARIŞMASI

Erciyes’te ilk kez düzenlenen ‘Sucukla Patla’ Sucuk Ekmek Yeme Yarışması’nda, midesine ve boğazına güvenen 10 yarışmacı, 10 dakika içinde en fazla sucuk ekmeği yemek için yarıştı.

Kış sezonu boyunca birbirinden renkli ve eğlenceli aktivitelere ev sahipliği yapan Erciyes Kayak Merkezi, bu sefer ‘Erciyes'te Sucukla Patla' sloganıyla Türkiye'nin ilk Sucuk Ekmek Yeme Yarışmasına ev sahipliği yaptı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Erciyes A.Ş. tarafından düzenlenen etkinlik Kaytur A.Ş. Kent Ekmek, Mix Yaşam Merkezi, Şehzade Market ve Ommer Hotel destekleri ile gerçekleştirildi.

Erciyes Kayak Merkezi Tekir Kapı'da düzenlenen etkinlikte hazırlanan sucuk ekmeğin yanında çay ve su da ikram edildi. Keyifli anların yaşandığı etkinlikte, 10 yarışmacı 10 dakika içerisinde kendileri için hazırlanan sucuk ekmeği yemek için kıyasıya yarıştı. Yarışma sonucunda Ahmet Emin Kütük birinci, Tarık Aydın ikinci, Ömer Faruk Aktan ise üçüncü oldu. Kazanan talihlilere düzenlenen tören ile ödülleri ve hediyeleri takdim edildi.

Erciyes Kayak Merkezi

Adres

Erciyes Mah. Erciyes Blv.
Tekir Yaylası No:11 Melikgazi
Kayseri, Türkiye

İletişim

E-Posta: bilgi@kayserierciyes.com.tr
Danışma: +90 352 342 3917
İdari: +90 352 222 8966

BİZİ TAKİP EDİN

Gelişmelerden haberdar olun.© Copyright 2018 Kayseri Erciyes Turizm İnşaat Spor Etkinlikleri San.Tic. A.Ş. - All Rights Reserved