Seyahat Planlama

"Tüm Dünyadan Kolay Ulaşım"

Erciyes, coğrafi konumu itibariyle de “Dünyanın En Merkezi” konumundaki kayak merkezidir. Türkiye’den dünyanın1/3 ’lük kısmına 4 saatlik bir uçuşla erişmek mümkün. İstanbul’dan da Kayseri’ye her gün 15 tarifeli uçuşla oldukça ekonomik ve yüksek konforda ulaşılıyor. Erciyes’in İstanbul’a olan 1 saatlik uçuş mesafesi Erciyes Kayak Merkezi’ni yerli ve yabancı turistler açısından oldukça cazip kılıyor. Diğer yandan Erciyes Kayak Merkezi, Kayseri Hava Limanı’na 25 dakika, Kayseri şehir merkezine 20 dakika ve Kapadokya’ya 60 dakika uzaklıkta bulunuyor. Şehir merkezinden duble yol ile Erciyes’e otoban konforunda ulaşım sağlanabiliyor.

KONAKLAMA

Dilerseniz Erciyes gecelerini dağ üzerindeki sıcacık otellerde geçirecek ve dört mevsim enfes havayı hissedecek, dilerseniz şehir merkezindeki global otellerin lüks ortamlarını tadacaksınız. Dağ konseptine uygun mimari tasarımlarıyla Erciyes Dağı’ndaki oteller, lüks bir konaklama deneyimi sunuyor. Kayseri şehir merkezindeki dünyaca ünlü oteller ise ulaşım kolaylığı avantajıyla şehirde konaklama yapıp günü birlik Erciyes’e kayağa gitme imkânı veriyor. Kayseri şehir merkezinde alışveriş, şehrin tarihini keşfetme ve enfes Kayseri lezzetlerini deneyimleme fırsatı da şehir merkezinde konaklamayı cazip kılan sebepler arasında yer alıyor.

Dağ Otelleri

DAĞ OTELLERİ

2200 metredeki dağ konseptine uygun mimari tasarımlarıyla Erciyes Dağı’ndaki oteller, 1450 yatak kapasitesi ile lüks bir konaklama deneyimi sunuyor.

Dağ Otelleri

ŞEHİR OTELLERİ

Kayseri şehir merkezindeki dünyaca ünlü oteller ulaşım kolaylığı avantajıyla şehirde konaklama yapıp günü birlik Erciyes’e kayağa gitme imkânı veriyor. Kayseri şehir merkezinde alışveriş, şehrin tarihini keşfetme ve enfes Kayseri lezzetlerini deneyimleme fırsatı da şehir merkezinde konaklamayı cazip kılan sebepler arasında yer alıyor.

KAYAK VE EKİPMAN KİRALAMA

Ticari bir işinizden dolayı yolunuz Kayseri’ye düştü ama yanınızda kayaklarını getiremediniz. Hiç dert değil. Erciyes’in bütün giriş noktalarında bulunan mağaza ve dükkânlardan kayak, kayak elbisesi, ayakkabı, kızak gibi bütün ihtiyaçlarınızı çok uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz. Çocuk, bay,bayan, kayak ve dağcılık ekipmanları konusunda yılların tecrübesine sahip Arlber, Doruk, Kartanesi, Kuzey, Snowstar ve Zümrük kayak evleri işletmecilerimiz tarafından kullanımınıza sunulmuş bulunmaktadır. Eğer kayak yapmayı bilmiyor fakat öğrenmek istiyorsanız yine kiralama yoluyla ihtiyacınız olan ürünleri edinebilir ve Snow Academia kayak okulu lisanslı hocalarımızdan kayak dersleri alabilirsiniz. Çocuk, bay,bayan, kayak ve dağcılık ekipmanları konusunda yılların tecrübesine sahip Arlber, Doruk, Kartanesi, Kuzey, Snowstar ve Zümrük kayak evleri işletmecilerimiz tarafından kullanımınıza sunulmuş bulunmaktadır. Eğer kayak yapmayı bilmiyor fakat öğrenmek istiyorsanız yine kiralama yoluyla ihtiyacınız olan ürünleri edinebilir ve Snow Academia kayak okulu lisanslı hocalarımızdan kayak dersleri alabilirsiniz.