Seyahat Planlama

"Tüm Dünyadan Kolay Ulaşım"

Erciyes coğrafi konumu itibariyle de “Dünyanın En Merkezi” konumundaki kayak merkezi. Türkiye’ye dünyanın dört bir yanından uçak seferleri bulunuyor ve İstanbul’dan da Kayseri’ye her gün 15 tarifeli uçuşla oldukça ekonomik ve yüksek konforda ulaşılıyor. Erciyes’in İstanbul’a olan 1 saatlik uçuş mesafesi Erciyes Kayak Merkezi’ni yerli ve yabancı turistler açısından oldukça cazip kılıyor. Diğer yandan Erciyes Kayak Merkezi, Kayseri Hava Limanı’na 25 dakika, Kayseri şehir merkezine 20 dakika ve Kapadokya’ya 45 dakika uzaklıkta bulunuyor. Şehir merkezinden duble yol ile Erciyes’e otoban konforunda ulaşım sağlanabiliyor.

KONAKLAMA

İster 2200 metredeki muhteşem dağ otellerinde, istenirse de şehir merkezindeki global marka otellerde konaklama imkanı da Erciyes’e gelen misafirleri bekliyor. Dağ konseptine uygun mimari tasarımlarıyla Erciyes Dağı’ndaki oteller, 1450 yatak kapasitesi ile lüks bir konaklama deneyimi sunuyor. Kayseri şehir merkezindeki dünyaca ünlü oteller ise 5.000 kişilik yatak kapasitesinin yanı sıra ulaşım kolaylığı avantajıyla şehirde konaklama yapıp günü birlik Erciyes’e kayağa gitme imkanı veriyor. Kayseri şehir merkezinde alışveriş, şehrin tarihini keşfetme ve enfes Kayseri lezzetlerini deneyimleme fırsatı da şehir merkezinde konaklamayı cazip kılan sebepler arasında yer alıyor.

Dağ Otelleri

DAĞ OTELLERİ

Erciyes Dağı’ndaki oteller, 1450 yatak kapasitesi ile lüks bir konaklama deneyimi sunuyor.

Dağ Otelleri

ŞEHİR OTELLERİ

Şehrin tarihini keşfetme ve enfes Kayseri lezzetlerini deneyimleme fırsatı bulabilirsiniz.

KAYAK VE EKİPMAN KİRALAMA

Erciyes’te dağ ortamının mimari dokusuna uygun olarak inşa edilmiş sosyal alanlar kayak dışında da keyifli vakit geçirmeye imkan veriyor. Erciyes Kayak Merkezi’nde bulunan kafe, restoran, market, kayak kiralama, soyunma odaları, kiralık dolaplar, anne bakım odaları, çocuk oyun alanları, sağlık merkezi, kayak ve ekipman mağazaları misafirlerin, bir kış tatilindeki tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Ayrıca bütün hizmetlerin oldukça ekonomik bedeller karşılığında sunulması da Erciyes’i en fazla tercih edilen kayak merkezi yapan unsurlardan bir tanesi haline getiriyor. Ticari bir işinizden dolayı yolunuz Kayseri’ye düştü ama yanınızda kayaklarını getiremediniz. Hiç dert değil. Erciyes’in bütün giriş noktalarında bulunan mağaza ve dükkanlardan kayak, kayak elbisesi, ayakkabı, kızak gibi bütün ihtiyaçlarınızı çok uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz. Çocuk, bay,bayan, kayak ve dağcılık ekipmanları konusunda yılların tecrübesine sahip Arlber, Doruk, Kartanesi, Kuzey, Snowstar ve Zümrük kayak evleri işletmecilerimiz tarafından kullanımınıza sunulmuş bulunmaktadır. Eğer kayak yapmayı bilmiyor fakat öğrenmek istiyorsanız yine kiralama yoluyla ihtiyacınız olan ürünleri edinebilir ve Snow Academia kayak okulu lisanslı hocalarımızdan kayak dersleri alabilirsiniz.