ERCİYES ANTALYA TURİZM FUARI’NDA TANITILDI

Erciyes dünyanın dört bir yanından turizm profesyonellerin katıldığı Antalya Turizm Fuarı’nda tanıtıldı.

Yurt içinde ve yurt dışında fuarlara katılarak Erciyes'i tüm dünyaya tanıtmaya gayret gösteren Kayseri Büyükşehir Belediyesi Antalya Turizm Fuarı'na katıldı.

24 ülkeden turizm sektörünün temsilcilerinin yer aldığı fuarda, Türkiye'nin en gelişmiş kış sporları merkezi Erciyes de yerini aldı. Ulusal ve uluslararası büyük spor organizasyonlara yaptığı ev sahipliğiyle adından söz ettiren Erciyes, fuarda özel konumu ve doğal imkânlarıyla sadece kayak ve kar sporlarının yapıldığı bir kayak merkezi olmaktan ziyade tüm dağ ve tabiat sporları ile yüksek irtifa kamplarının dört mevsim yapılabildiği bir merkez olarak da ön plana çıktı.

Antalya Turizm Fuarı'nda, Erciyes standını ziyaret eden acente ve tur operatörleri kış turizminin yanında spor ve alternatif turizm imkânları sunan Erciyes'e yoğun ilgi gösterdi.

Antalya'daki fuarda Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Erciyes Turizm Merkezi'ne yapılan yüksek irtifa kamp merkezi, bisiklet parkurları, spor salonları, yüzme havuzu, futbol ve basketbol sahaları, yürüyüş parkurları, kamp alanları gibi profesyonel spor camiasını ilgilendiren yatırımlar dünyanın dört bir yanından gelen turizm profesyonellerine anlatıldı.

Erciyes Kayak Merkezi

          

Adres

Erciyes Mah. Erciyes Blv.
Tekir Yaylası No:11 Melikgazi
Kayseri, Türkiye

İletişim

E-Posta: bilgi@kayserierciyes.com.tr
Danışma: +90 352 342 3917
İdari: +90 352 222 8966

BİZİ TAKİP EDİN

Gelişmelerden haberdar olun.

KAYSERİ ERCİYES A.Ş. , KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KURULUŞUDUR.


© Copyright 2018 Kayseri Erciyes Turizm İnşaat Spor Etkinlikleri San.Tic. A.Ş. - All Rights Reserved