ÇADIR, KARAVAN KAMP ALANI

Erciyes 2.200 Metre’de Çadır-Karavan Kamp Keyfini Deneyimleyin ...

Kamp yapmak, insanı özgürleştiren, etkinliklerden bir tanesidir. Yıl boyu süren yorgunluğunuzu oteller, tatil köyleri ya da kalabalık yerlerde geçirmek istemiyorsanız sizi Erciyes Tekir yaylasında 2200 metrede kurulan 54 bin metrekarelik çadır kamping alanında, doğayla baş başa kalabileceğiniz bir ortam mevcut.

Yaz’ın bunaltıcı sıcağından kurtulup serin ve eşsiz doğası içerisinde, Erciyes’in temiz havanın bol olduğu kamp alanlarını deneyimleyebilirsiniz. Kayseri Büyükşehir Belediyesi Erciyes A.Ş. tarafından kurulan bu alanda, misafirler ister kendi karavanları konaklayabilir, isterlerse alana kurulun çadırlar ile yeme, içme, dinlenme, temizlik, spor, tatil ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ve keyifli vakit geçirebilecek mükemmel bir yer.

Çadır kamp alanı içinde voleybol, mini futbol sahası gibi oyun alanlarının yanı sıra sosyal aktivitelerin yapılabileceği yerler mevcut.

Her türlü imkânın içerisinden bulunduğu çadır kamping alanında ailenizle, arkadaşlarınızla şehrin gürültüsünden uzaklaşıp Erciyes’te bulunan bisiklet, yürüyüş, parkurları gibi imkanlardan yararlanarak doya doya stres atabilirsiniz.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Erciyes A.Ş, yazın bunaltıcı sıcağından kurtulup Erciyes'e gelen vatandaşlar için 2 bin 200 metre irtifadaki Tekir Yaylası’nda kurduğu Çadır-Karavan Kamping alanında da hizmet veriyor. 65 bin metrekarelik alana kurulan kamp alanında ziyaretçiler ister kendi karavanları ile konaklayabilir, isterlerse Erciyes A.Ş. tarafından alana kurulun çadırları günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayabilirler. Erciyes’te doğaseverlerin serin bir ortamda keyifli vakit geçirebileceği bu özel kamp bölgesi içerisinde çocukların gönüllerince oynayabilecekleri çocuk oyun parkı, vatandaşların boş zamanlarını değerlendirebilmeleri için basketbol, voleybol ve mini futbol sahası gibi alanlar bulunuyor. Özel olarak güvenliği sağlanan kamp içerisinde lavabo, aydınlatma, su gibi alt yapı da hazırlanmış durumda. Doğa ile baş başa kalmaktan keyif alan ziyaretçiler, her türlü imkânın içerisinden bulunduğu çadır kamping alanında ister aileleri ile ya da arkadaşlarıyla şehrin gürültüsünden uzaklaşıp Erciyes’te bulunan bisiklet, yürüyüş, atv, parkurlarından doya doya stres atabilirler. Erciyes Tekir Yaylası’nda doğayla baş başa kalabileceğiniz bir ortam sizi bekliyor.

Erciyes Kayak Merkezi

Adres

Erciyes Mah. Erciyes Blv.
Tekir Yaylası No:11 Melikgazi
Kayseri, Türkiye

İletişim

E-Posta: bilgi@kayserierciyes.com.tr
Danışma: +90 352 342 3917
İdari: +90 352 222 8966

BİZİ TAKİP EDİN

Gelişmelerden haberdar olun.

KAYSERİ ERCİYES A.Ş. , KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KURULUŞUDUR.


© Copyright 2018 Kayseri Erciyes Turizm İnşaat Spor Etkinlikleri San.Tic. A.Ş. - All Rights Reserved